Jeanneau 53

o jachcie

Charakterystyka

Jeanneau 53 jest jachtem klasy performance cruiser, zaprojektowany przez słynnego projektanta Philippe Briand, o długiej linii wodnej i starannym rozłożeniu ciężaru zapewniającym dużą dzielność morską i dobrą prędkość z myślą o podróżach do najpiękniejszych zakątków świata .

Jacht posiada w pełni listwowany grot oraz genuę o tradycyjnym kroju. Elegancja stworzona przez Philippe Briand i Garroni Design umiejscawia Jeanneau 53, w górnej półce jachtów o długości ponad 50 stóp.

Komfort na pokładzie, poziom wykończenia i doskonała ergonomia zostały starannie zaprojektowane a każdy szczegół dopracowany aby uzyskać prawdziwie luksusową jednostkę. Przestronna, rozświetlona mesa Jeanneau 53 rozdzielona jest na część wypoczynkową i kambuz, co umożliwia załodze komfortowy wypoczynek.

Jacht jest łatwy w obsłudze, a każdy szczegół takielunku i wyposażenia został przemyślany tak, aby zapewnić załodze wysoki komfort żeglugi. Staranne wykończone kabiny, obszerny kambuz i luksusowe siedzenia uczynią pobyt na jachcie pamiętnym doświadczeniem.

Szczegółowe dane

Wyposażenie

Jeanneau 53 oferuje 4 kabiny z podwójnymi kojami każda z własną toaletą elektryczną z prysznicem. Dodatkowa kabina skiperska z wejściem z pokładu dziobowego posiada koję, umywalkę z prysznicem i wc.

Kambuz naszego jachtu posiada sporo przestrzeni roboczej, co zapewnia dużą wygodę podczas przyrządzania posiłków. Wyposażony jest w ekspres do kawy, kuchenkę gazową z piekarnikiem lodówkę oraz przestronną zamrażarkę,  a w licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Ogromna pojemność zbiorników na wodę w połączeniu z fabrycznym generatorem oraz klimatyzacja zapewnia pełną niezależność i komfort podczas rejsu.

Długość całkowita
16,06m
Długość kadłuba
15,73m
Szerokość
4,77m
Zanurzenie
1,8m – 1,85
Powierzchnia żagli
144m2
Silnik
Yanmar 110KM
Pojemność zbiorników na paliwo
240l
Pojemność zbiorników na wodę
950l
Klimatyzacja
tak
Generator prądu
tak
Układ wnętrza
4 + 1 kabiny
12 koi
4 łazienki z toaletą i prysznicem
img

Kajuta 3

z łazienką

Kajuta 4

z łazienką

Kajuta 1

z łazienką

Kajuta 2

z  łazienką

Skipperka

Mesa

Najwygodniejsza ze wszystkich

Stolik nawigacyjny 

Kambuz

Poznaj layout naszego Jeanneau 53

nie czekaj

zarezerwuj swoje miejsce

Kontakt
zobacz wszystkie jachty

przygoda czeka

płyniesz z nami?

Zarezerwuj swój następny rejs już teraz!

Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od kolejnej przygody.

kontakt z nami