Rejsy Włochy

icon

Włochy to wspaniały cel podróży zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i urlopowiczów z rodzinami. Czekają tutaj na Ciebie magiczne zatoki, liczne porty, różnorodna linia brzegowa oraz piaszczyste plaże. Słoneczna Italia z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów spragnionych niezapomnianych, morskich przygód. Z ekipą Makemo odwiedzisz najpiękniejsze zakątki Włoch i poznasz fantastycznych ludzi.

Turystyka żeglarska we Włoszech

Wiemy, że zwiedzanie pod żaglami to jedna z najbardziej ekscytujących form odkrywania Półwyspu Apenińskiego. Dlatego organizujemy wyjątkowe rejsy jachtem z wykwalifikowaną ekipą. Płynie z nami skipper odpowiedzialny za bezpieczeństwo załogi, który posiada niezbędne uprawnienia i patenty. Jeżeli chcesz nabrać doświadczenia w pływaniu na pełnym morzu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nasi klienci mają do dyspozycji wybraną koję w dwuosobowej kajucie. Odbywają podstawowe szkolenie żeglarskie oraz zyskują dostęp do sprzętu rekreacyjnego na jachcie. To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć własne horyzonty oraz rozwijać swoją pasję do turystyki żeglarskiej. Gwarantujemy fantastyczny wypoczynek o każdej porze roku.

Od uczestników rejsów we Włoszech nie wymagamy doświadczenia ani specjalistycznych umiejętności. Zapewniamy kompleksowo wyposażony jacht ze skipperem na pokładzie. Dbamy o nienaganny stan techniczny sprzętu oraz czystość na pokładzie.

Morska wyprawa jachtem we Włoszech

Nie musisz być wytrawnym żeglarzem, aby popłynąć z nami w rejs. Wystarczy pozytywne nastawienie oraz chęć do wspólnego zwiedzania Italii. Ten słoneczny kraj oblany jest aż 5 morzami. Podziwiaj z nami jego uroki, a przy okazji zdobywaj cenne umiejętności, takie jak nawigacja dzienna i nocna, kotwiczenie czy obsługa urządzeń jachtowych. Rejsy we Włoszech dzielimy na etapy o różnych długościach. Podczas wizyt w portach skosztujesz wyśmienitych, lokalnych specjałów. Poranna kawa na środku morza, magiczne zachody słońca – brzmi intrygująco? Już dziś poznaj szczegóły naszej oferty. Zapraszamy!

Rejs Etapowy | Etap 1 | Rogoźnica – Catania
seats wolne miejsca: 0 / 7
date termin: 2022/10/09 - 2022/10/18
price cena: brak miejsc
Rejs Etapowy | Etap 2 | Catania – Mallorca
seats wolne miejsca: 0 / 7
date termin: 2022/10/18 - 2022/10/30
price cena: brak miejsc
Rejs etapowy | Etap 3 | Mallorca – Gibraltar
seats wolne miejsca: 0 / 7
date termin: 2022/10/30 - 2022/11/06
price cena: brak miejsc
Rejs etapowy | Etap 4 | Gibraltar – Teneryfa
seats wolne miejsca: 0 / 7
date termin: 2022/11/06 - 2022/11/20
price cena: brak miejsc
Bari
seats wolne miejsca: 8 / 8
date termin: 2022/04/01 - 2022/06/30
price cena: 1750 zł
Strona 1 z 1

przygoda czeka

płyniesz z nami?

Zarezerwuj swój następny rejs już teraz!

Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od kolejnej przygody.

kontakt z nami