Leopard 48

najważniejsze cechy

Charakterystyka

Leopard 48 jest katamaranem zbalansowanym tak by połączyć efektywność na wodach morskich z maksymalną wygodą życia żeglarskiego na jego pokładzie. Jacht zaprojektowany przez Alexander Simonis oraz Marteen Voogt wyróżniają smukłe kadłuby wąskie do wysokości linii wodnej i poszerzające się na wysokości kabin, pozwala to na zwiększenie prędkości podróżnej bez pogorszenia komfortu.

Wyjątkowy przedni kokpit z wyjściem bezpośrednio z mesy to nowe znaczące podejście do zwiększania przestrzeni życiowej w ergonomicznej i bezpiecznej konstrukcji. Leopard 48 zawiera również duży kokpit rufowy z jadalnią na świeżym powietrzu.

 We wnętrzu Leoparda 48 znajdują się duże okna, przez które dociera mnóstwo naturalnego światła i można podziwiać wspaniałe widoki. Laminat z drewna i wykończenia z litego drewna pokrywają wnętrze Leoparda 48, zapewniając zarówno piękno, jak i praktyczność. Oprócz tego, nowoczesny kambuz jest wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD i obszerną przestrzeń do przygotowywania posiłków. Ten katamaran ma również wnętrze z dużą ilością miejsca do wypoczynku, dzięki czemu żeglowanie jest nie tylko przyjemne, ale i wygodne.

Szczegółowe dane

Wyposażenie

grot i fok (grot z listwami i lazy jackiem, fok rolowany), 4 kabestany (1 elektryczny), ster strumieniowy, dotykowy chartplotter w kokpicie, radar, radio VHF z DSC, telefon satelitarny, navtex, AIS, autopilot, tratwa ratunkowa, kamizelki pneumatyczne, EPIRB i inne

ogrzewanie, inwerter (230V), lodówka w kambuzie z małą zamrażarką, kuchenka z piekarnikiem, nagłośnienie w mesie i w kokpicie, telewizor w mesie, ponton z silnikiem, pościel

Długość całkowita
14,75m
Długość kadłuba
13,85m
Szerokość
7,62m
Zanurzenie
1,4m
Powierzchnia żagli
145m2
Moc silnika
2 x 39KM
Pojemność zbiorników na paliwo
700l
Pojemność zbiorników na wodę
780l
Klimatyzacja
tak
Generator prądu
tak
Układ wnętrza
4+2 kabiny
12 koi
4 łazienki z toaletą i prysznicem
img

Kajuta 3

Kajuta 4

z łazienką

Kajuta 1

z łazienką

Kajuta 2

z  łazienką

Kajuta 5

Mesa

Najwygodniejsza ze wszystkich

Stolik nawigacyjny 

Chłodnia

Kambuz

nie czekaj

zarezerwuj swoje miejsce

Kontakt
zobacz wszystkie jachty

przygoda czeka

płyniesz z nami?

Zarezerwuj swój następny rejs już teraz!

Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od kolejnej przygody.

kontakt z nami